UAB Impresija LT -  1999 m. įkurta įmonė, prekiaujanti moterišku apatiniu trikotažu ir pėdkelnėmis/kojinėmis. Mylime savo darbą ir siūlome klientams tik pačių išbandytą ir pamėgtą produkciją, kuri atitinka kainos ir kokybės santykį. Patys labiausiai vertiname italų pėdkelnių gamintojų Sarah Borghi, Trasparenze gaminius bei įmantrius ir kiekvieną sezoną stebinančius Cazzola Gaetano bei Pierre Mantoux produktus. Taip pat siūlome visiems gerai žinomą pėdkelnių produkciją iš Gatta bei Gabriella gamintojų.

Spalvotos SHE maudomų kolekcijos mielai nuteiks vasarai ir jūrai, o SieLei itališkas apatinis trikotažas nenuvils kokybe ir patogumu. 

Šiais metais taip pat pristatome apatinio trikotažo naujienas: Valege Paris - prancūziškas apatinis trikotažas, vadinamas europietiškuoju Victoria's Secret; Pretty Wild - unikalus, vienetinis, rankų darbo, nepaprastai seksualus apatinis trikotažas iš Nyderlandų, kurį ne viename vaizdo klipe dėvėjo ekscentriškoji Lady Gaga ir kitos garsenybės.

 Internetinėje parduotuvėje stengiamės kiekvieną prekę apibūdinti kaip įmanoma plačiau, kad palengvintume Jūsų pasirinkimą. Norime tobulėti ir siekiame, jog pamiltumėte mūsų siūlomą produkciją. Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus ir stengsimės pasidalinti savo žiniomis.

Pierre Montoux

Trasparenze

Gaetano Cazzola

Sarah Borghi

Gabriella

Gatta

Egeo

Giulia

SI e LEI

She

Valege

Pretty Wild